Skip to content

3D dekorácie LED

3D GL40

Exkluzívna svetelná exteriérová ako aj interiérová dekorácia spĺňajúca najvyššie nároky na kvalitu prevedenia a flexibilitu použitia. LED gula s priemerom 40cm sa dodáva vo farbách: biela, žltá, modrá, červená, zelená. Skvelý spôsob ako vyzdobiť vašu záhradu alebo iné priestory. Spotreba 14W.

3D GL60

Exkluzívna svetelná exteriérová ako aj interiérová dekorácia spĺňajúca najvyššie nároky na kvalitu prevedenia a flexibilitu použitia. LED gula s priemerom 60cm sa dodáva vo farbách: biela, žltá, modrá, červená, zelená. Skvelý spôsob ako vyzdobiť vašu záhradu alebo iné priestory. Spotreba 28W.

3D GL80

Exkluzívna svetelná exteriérová ako aj interiérová dekorácia spĺňajúca najvyššie nároky na kvalitu prevedenia a flexibilitu použitia. LED gula s priemerom 80cm sa dodáva vo farbách: biela, žltá, modrá, červená, zelená. Skvelý spôsob ako vyzdobiť vašu záhradu alebo iné priestory. Spotreba 42W.

3D GL110

Exkluzívna svetelná exteriérová ako aj interiérová dekorácia spĺňajúca najvyššie nároky na kvalitu prevedenia a flexibilitu použitia. LED gula s priemerom 110cm sa dodáva vo farbách: biela, žltá, modrá, červená, zelená. Skvelý spôsob ako vyzdobiť 
vašu záhradu alebo iné priestory. Spotreba 56W.

Na obrázku hore sú GL80 a GL110.

 

3D SL250

Svetelná dekorácia LED vianočný strom je moderná obdoba klasického zeleného stromčeka ktorá navodí vianočnú atmosféru a dodá miestnosti eleganciu a štýl. Jeho rozmery sú 2500x2000mm a váži 17 kg. Spotreba 75W.

 

3D SL500

Chcete aby vaša záhrada vyzerala ako z rozprávky? Náš LED svetelný strom s výškou až 5 metrov to určite zaistí. Objednajte si túto exteriérovú dekoráciu a vaši susedia budú len ticho závidieť. Jeho váha je 130kg, rozmery sú 5000x5500mm a spotreba 472W.