Svetelné káble LED

Vianočné osvetlenie s použitím technológie LED

Vianočné osvetlenie

Výhodou použitia LED diód je: vysoká svietivosť, malá spotreba energie, dlhá životnosť a nízke tepelné emisie.

Najbežnejšie používané prvky: LED svetelný had – svetelný kábel, vianočné LED svetelné girlandy, vianočné svetelné závesy LED, svetelné cencúle LED Ice Light.

Prejsť na Ukážky svetelnej výzdoby exteriéruPrejsť na Ukážky svetelnej výzdoby interiéru

LED svetelné káble – LED svetelný had

Svetelný had s technológiou LED sa dodávajú v dvoch prevedeniach. Prvá možnosť je 36 ks LED na meter (poloha LED horizontálne), alebo v prevedení 30 ks LED na meter (poloha LED horizontálne a vertikálne).

Prejsť na Vianočné káble, svetelné hadice

Použitie:

– vianočné dekorácie ulíc a námestí, dekorácie budov, parkov, záhrad,
– výroba svetelných reklám a nápisov,
– dekorácie interiérov (stropy, schodištia, výklady, vestibuly, prezentačné priestory).

svetelný kábel
svetelný kábel
svetelný kábel

Typy svetelných káblov:

svetelný kábel Biely
svetelný kábel Zelený
svetelný kábel Mliečne biely
svetelný kábel Žltý
svetelný kábel Modrý
svetelný kábel Fialový
svetelný kábel Červený
svetelný kábel Oranžový

Svetelný had LED 36

Rozostupy medzi jednotlivými LED sú 27,7mm, LED sú umiestnené horizontálne na smer svetelného kábla, to znamená rozptýlený svetelný tok priamo do plastu. Pri farebnosti biela a warm white (teplé biele svetlo) má svetelný kábel dĺžku segmentu 1 m s odberom 3,8 W. Pri farebnosti ružová, oranžová, zelená, modrá a červená  má svetelný kábel dĺžku segmentu 1 m s odberom 3.8 W, farebné svetelné káble sú k dispozícií len na objednávku a pri odbere celého bubna.

Svetelný had LED 30

Rozostup medzi jednotlivými LED-kami je cca 33mm. Svetelný had LED 30 má umiestnené LED horizontálne v smere osi svetelného hada, to znamená rozptýlený svetelný tok priamo do plastu. Vďaka tomu je viditeľný pri pohľade z boku po celom obvode. A taktiež ponúkame vertikálne, na smer svetelného kábla, prichádza tak k reflektorovému účinku. Svetelný had sa dodáva vo farebnosti biela a warm white (teplé biele svetlo). Ponúkame aj vo farbách červená, oranžová, žltá, zelená, modrá, ktoré sú k dispozícií len na objednávku a pri odbere celého bubna. Tento svetelný had má dĺžku segmentu 1 m s odberom cca 4 W. Vďaka reznej dĺžke segmentu 1 m sa tento svetelný had môže použiť aj na staršie typy motívov ktoré boli projektované na žiarovkový svetelný had.

Led vertikálne

Led horizontálne