Skip to content

Snowball – efekt sneženie

Svetelný efekt sneženie – Snowball

Novinka na Slovenskom trhu

Vážení klienti, predstavujeme Vám novinku na slovenskom trhu. Svetelný efekt “Sneženie”. Po prvýkrát bol tento efekt nainštalovaný na Vianoce v roku 2007 na známych Champs Elysées v Paríži a v niekoľkých iných veľkomestách Európy a Ameriky. Dnes to môže byť i u Vás v meste alebo v obci.

Svetelná dekorácia Snowball – efekt sneženia

Snowball je jedinečnou svetelnou dekoráciou, ktorá sa svojím typickým charakterom podobne ako Snowfall radí medzi absolutnú špičku. Už samotný názov snowball hovorí o netradičnej dekorácií, ktorá svojou nápaditosťou zaujme každého. Intenzívne Led diódy lemujúce obvod celej gule Snowball, svojou dynamikou svietenia imitujú sneženie. Tieto svetelné dekorácie snowball sa vyrábajú v troch veľkostiach, ktoré sa rovnako môžu líšiť farebnosťou podľa vašich požiadaviek. Snowball dekorácia svojou jedinečnosťou vnesie do vašich priestorov magické čaro svetla, ktoré zaujme svojím prekrásnym efektom sneženia a elegantne doplní váš interiér. To je exkluzívna vianočná dekorácia snowball.

Popis gule Snowball a etapy svietenia

Snowfall Špecifikácia
Snowfall Etapy svietenia

Špecifikácia Snowball

Snowball je dekorácia, ktorá sa svojím charakterom zaraďuje medzi absolutnú špičku. Plastový materiál imitujúci chróm je neoddeliteľnou súčasťou, ktorý dodáva prekrásne zrkadlenie okolitých predmetov.

Pri použití niekoľkých segmentov prostredníctvom naprogramovania počítačom dochádza k nesynchronizovanému svieteniu čo znamená, že každý segment sa rozsvecuje a zhasína nezávisle od ostatných. Použitie je možné iba v interiéroch! Pre exteriérové použitie je vhodný efekt sneženia Snowfall. Intenzívne Led diódy dodávajú tejto dekorácií snowball jasné svetlo, ktoré na seba upúta a prekrásne dopĺňa celý efekt procesu svietenia, alebo lepšie povedané sneženia. Snowball dekorácia sa dodáva vo veľkostiach Snowball 80mm, Snowball 150mm a Snowball 300 mm v rôznych farbách ako zlatá, strieborná, červená a čierna.