Snowfall – efekt sneženie

Svetelný efekt sneženie – Snowfall

Novinka na Slovenskom trhu

Vážení klienti, predstavujeme Vám novinku na slovenskom trhu. Svetelný efekt „Sneženie“. Po prvýkrát bol tento efekt nainštalovaný na Vianoce v roku 2007 na známych Champs Elysées v Paríži a v niekoľkých iných veľkomestách Európy a Ameriky. Dnes to môže byť i u Vás v meste alebo v obci.

Svetelná dekorácia Snowfall – efekt sneženia

Predstavte si prekrásny svetelný efekt sneženia Snowfall, ktorý je rovnako precízne naprogramovaný počítačom ako snowball. Rozdiel medzi týmito dekoračnými svietidlami snowball a snowfall spočíva v tvare, kde snowfall pozostáva z priehľadnej plastovej trubice,v ktorej sú rovnako umiestnené Led diódy ako u snowball iba s tým rozdielom, že u snowfall je dynamika svietenia súbežná s tvarom trubice. Efekt sneženia je obzvlášť reálny vďaka Led diódam v tomto tvare. Rovnako ako snowball, i snowfall sa vyrába v niekoľkých veľkostiach.

Ukážky Snowfall

Príklad najjednoduchšej inštalácie Snowfall pre mestá a obce.

Pozrite si dynamické náhľady Snowfall sneženia.

Ukážky Efektu sneženia Snowfall

Špecifikácia Snowfall

Efekt sneženia snowfall pozostáva z plastovej trubice, v ktorej sú umiestnené Led diódy pozdĺž celej dĺžky tejto trubice. Tieto trubice sa rozdelujú svojou dĺžkou, počtom Led diód a osvetlených strán, či sa jedná o snowfall trubicu iba s jednou stranou svietenia, alebo sa jedná o obojstranné svietenie. Už spomenutý plastový materiál trubice snowfall sneženia svojou odolnosťou odolá i vonkajším poveternostným vplyvom, akými sú dážď i sneh, a preto si nájde uplatnenie aj v exteriéroch. Celý proces svietenia týchto Led diód je precízne naprogramovaný počítačom, pričom nikdy nedochádza pri skupinovom svietení ku synchronizovanému svieteniu. Každá Led trubica snowfall sneženia sa v daný časový interval rozsvecuje a zhasína jednotne bez neželaného skupinového svietenia.

NázovPoč. LEDVoltážPoloha LEDDĺžkaFarbaPriemer
SFD 85060240 VObojstranne850 mmBiela24 mm
SFD 510120240 VObojstranne510 mmBiela17 mm
SFD 35080240 VObojstranne 350 mmBiela17 mm
SFD 510120240 VObojstranne 510 mmBiela12 mm
SFD 35080240 VObojstranne 350 mmBiela12 mm
SFD 16540240 VObojstranne 165 mmBiela12 mm

Internetové odkazy – viac o produkte

http://snowfall.sk – Efekt sneženie Snowfall