Snowfall – efekt sneženie

Svetelný efekt sneženie – Snowfall

Novinka na Slovenskom trhu

Vážení klienti, predstavujeme Vám novinku na slovenskom trhu. Svetelný efekt „Sneženie“. Po prvýkrát bol tento efekt nainštalovaný na Vianoce v roku 2007 na známych Champs Elysées v Paríži a v niekoľkých iných veľkomestách Európy a Ameriky. Dnes to môže byť i u Vás v meste alebo v obci.

Svetelná dekorácia Snowfall – efekt sneženia

Predstavte si prekrásny svetelný efekt sneženia Snowfall, ktorý je rovnako precízne naprogramovaný počítačom ako snowball. Rozdiel medzi týmito dekoračnými svietidlami snowball a snowfall spočíva v tvare, kde snowfall pozostáva z priehľadnej plastovej trubice,v ktorej sú rovnako umiestnené Led diódy ako u snowball iba s tým rozdielom, že u snowfall je dynamika svietenia súbežná s tvarom trubice. Efekt sneženia je obzvlášť reálny vďaka Led diódam v tomto tvare. Rovnako ako snowball, i snowfall sa vyrába v niekoľkých veľkostiach.

Ukážky Snowfall

Príklad najjednoduchšej inštalácie Snowfall pre mestá a obce.

Pozrite si dynamické náhľady Snowfall sneženia.

Ukážky Efektu sneženia Snowfall

Špecifikácia Snowfall

Efekt sneženia snowfall pozostáva z plastovej trubice, v ktorej sú umiestnené Led diódy pozdĺž celej dĺžky tejto trubice. Tieto trubice sa rozdelujú svojou dĺžkou, počtom Led diód a osvetlených strán, či sa jedná o snowfall trubicu iba s jednou stranou svietenia, alebo sa jedná o obojstranné svietenie. Už spomenutý plastový materiál trubice snowfall sneženia svojou odolnosťou odolá i vonkajším poveternostným vplyvom, akými sú dážď i sneh, a preto si nájde uplatnenie aj v exteriéroch. Celý proces svietenia týchto Led diód je precízne naprogramovaný počítačom, pričom nikdy nedochádza pri skupinovom svietení ku synchronizovanému svieteniu. Každá Led trubica snowfall sneženia sa v daný časový interval rozsvecuje a zhasína jednotne bez neželaného skupinového svietenia.

Internetové odkazy – viac o produkte

http://snowfall.sk – Efekt sneženie Snowfall