Skip to content

ZAUJÍMAVÉ ODKAZY

Zaujímavé odkazy

Kite šarkany

Šarkany, kite, atrakcie – všetko o kite šarkanoch a drakoch. Novinkou na Slovenskom trhu sú dvojlanové pilotovateľné kite šarkany. Už prvý dotyk so šarkanom upúta kvalitou materiálu, z ktorého sú vyrobené. Plášť šarkanov je z nepáravého nylonu. Šarkany pre začiatočíkov majú kostru zo sklenných vlákien, ktoré sú odolnejšie pri nárazoch šarkana na zem, ktorým sa začiatočníci určite nevyhnú. Vyznávačov extrémnych športov zaujmú plachtové kite šarkany. Zaujímavosťou sú aj rozličné kite atrakcie.

Šarkaniáda

Púšťanie šarkanov má na Slovensku hlboké tradície a ďalej sa rozširuje. Je to zábava nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Niekedy je to dokonca aj výzva v podobe pilotovateľných šarkanov a drakov. Ak vonku fúka, hor sa na šarkany!

Peg-pérego

Firma Samba Lighting System je od roku 1994 výhradným dovozcom pre detské elektrické autíčka, motorky a hračky talianskej značky Peg-Perego na Slovensko. Ponúka veľkoobchodný aj maloobchodný predaj hračiek pre rôzne vekové kategórie. 6 Voltové detské elektrické autíčka a motorky pre najmenších, silnejšie 12 Voltové detské elektrické autíčka a motorky pre deti do 8 rokov a najsilnejšie 24 voltové elektrické autíčka a motorky pre deti do 10 rokov.

Sambalighting.cz

Firma SambalightingCZ s.r.o.® patří už řadu let mezi popředních dodavatelů vánoční osvětlení a vánoční výzdoba. Nejpopulárnější prvky používané pro vánoční osvětlení jsou světelný řetěz, nebo taky vánoční girlandy dále světelné rampouchy někdy taky krápnik. Novinkou posledních 2-3 let je velmi působivý efekt sněžení který najdete pod Snowfall nebo taky LED efekt sněžení. V oboustranným provedení je vhodný na vánoční osvětlení a výzdobu na listnaté stromy, kterých je v našich oblastech na náměstích a parcích více jak ihličnatých. Pro vánoční osvětlení a vánoční výzdoba budov, hlavně jejich obrysů se osvědčili světelné závěsy a světelné vánoční rampouchy. 
Do kategorie vánoční osvětlení a vánoční výzdoba neodmyslitelně patří také vánoční stromy všech velikostí. Jiskřivou atmosféru vánoc vám navodí vánoční girlandy nebo světelný řetěz podle vašich barevních představ. Pro zpestření vánočního stromu můžete použít vánoční koule a vánoční mašle. Obojí jak vánoční koule tak vánoční mašle Vám můžeme dodat ve 4 základních barvách a několika rozměrech. Vánoční koulemají více barevních a velikostních možností, neváhejte s dotazem.

Snowfall

Snowfall a snowball patrí medzi absolútnu špičku v kategórii svetelnej dekorácie. V zahraničí zožala úspech v naslávnejších mestách. LED diódy dynamikou svojho svietenia imitujú efekt sneženia. Dekoráciu, ktorá elegantne doplní Vašu výzdobu, je možné nainštalovať v interiéroch a exteriéroch.

Snowfall – nyní i v Česke Republice

Snowfall a snowball patří mezi absolutní špičku v kategorii světelné dekorace. V zahraničí sklidila úspěch v naslávnejších městech. LED diody dynamikou svého svícení imitují efekt sněžení. Dekoraci, která elegantně doplní Vaši výzdobu, je možné nainstalovat v interiérech a exteriérech.